fbpx

Om Helseregnskap

Vi i Helseregnskap har over lang tid opparbeidet bred bransjekunnskap, og vet hvor skoen trykker. Det betyr at kommunikasjonen blir lettere, og man slipper å bruke tid på selvfølger.

Vi har lang erfaring med alle funksjoner innen ERP, rådgivning, drift, regnskap, budsjett, årsoppgjør, likningsoppgaver, lønn, personal, økonomi og HMS. Sammen med deg kartlegger vi dine behov, og skreddersyr tjenester og økonomisystem etter hva som er best egnet for deg og din bedrift.

Vår historie

Helseregnskap AS ble stiftet i 1993. Vi har spisskompetanse innen helserelaterte bransjer. Vår kunnskap om ditt fagfelt, og en genuin interesse for at din bedrift lykkes, gjør at du skal oppleve effektiv regnskapsføring og en god sparringspartner.

Helseregnskap er en del av Wican Gruppen – en totalleverandør av IT-, regnskap- og markedstjenester. 

Wican Gruppen har hovedkontor i Fredrikstad, i tillegg til regnskapskontorer i Larvik, Halden og Drøbak. Hans-Morten Anonsen er eier og daglig leder. Med vår tverrfaglige kompetanse sørger vi for at du blir ivaretatt i alle ledd. 

Møt våre ansatte

Bilde av Autorisert regnskapsfører og daglig leder Stig Marius Nyheim

Stig Marius Nyheim

Daglig leder og Autorisert regnskapfører

T: 924 58 168

E: stig@helseregnskap.no

Bilde av Senior rådgiver Trond Bjerke

Trond Bjerke

Senior rådgiver

T: 415 05 690

E: trond@helseregnskap.no

Bilde av regnskapsmedarbeider Sølvi

Sølvi-Anita Bjerke

Regnskapsmedarbeider

T: 902 02 648

E: anita@helseregnskap.no

Bilde av Autorisert regnskapsfører Gro Gaarde

Gro Gaarde

Autorisert regnskapsfører

T: 908 36 192

E: gro@helseregnskap.no

Bilde av regnskapsmedarbeider Line

Line Eftang

Regnskapsmedarbeider

T: 473 28 18

E: line@helseregnskap.no

Bilde av regnskapsmedarbeider Therese

Therese Mai

Regnskapsmedarbeider

T: 948 32 296

E: therese@helseregnskap.no